Vždy ve Vašem zájmu.

Přihlášení na extranet pro klienty naší společnosti.

Přihlášení klienta
nebo zavřít

Američan Jeffrey Manners nastoupil do RENOMIA

Tým RENOMIA posílí americký kolega Jeffrey Manners.


Jeffrey má více než 35leté zkušenosti z pojišťovacího oboru. Svou kariéru začal v pojišťovně AIG v New Yorku a v 80. letech pracoval pro AIG ve Vídni. Jeffrey má také mnohaleté zkušenosti z makléřského sektoru, ve kterém působil jako generální ředitel pro střední a východní Evropu ve společnostech Marsh a MAI. Žije se svou ženou v Lublani a Bruselu.

Jeffrey je skvělá posila týmu RENOMIA. Věříme, že jeho zkušenosti a schopnosti nám pomohou s podporou našeho mezinárodního rozvoje. RENOMIA do mezinárodního rozvoje hodně investovala a je dnes pevnou součástí globálního byznysu. Zapojení Jeffreyho tuto pozici dále podpoří. Díky našim mezinárodním schopnostem jsme získali mnoho nových klientů, kterým jsme zajistili služby po celém světě. RENOMIA také servisuje mnoho mezinárodních firem ve střední a východní Evropě, pro které vytvořila síť RENOMIA European Partners.

V rámci RENOMIA bude působit v mezinárodním oddělení, které ve spolupráci s Pavlem Nepalou a Michalem Čajkou koordinuje mezinárodní aktivity.

Jeffrey Manners ke svému jmenování uvedl: „Společnost RENOMIA jsem vždy respektoval již v dobách, kdy jsme byli konkurenti, a to proto, že jsou jak skvělí profesionálové v oblasti pojišťovnictví, tak seriózní a dynamičtí podnikatelé. Jen díky tomu se mohli stát jedničkou nejen na českém trhu, ale i na dalších trzích v regionu střední a východní Evropy. Je mi velkou ctí v RENOMIA působit.”

Jsme součástí RENOMIA Group

  • Největší pojišťovací makléř ve střední a východní Evropě
  • Mezinárodní tým zkušených odborníků
  • Nejvýhodnější ceny a podmínky

Kde působíme

Kontakt

Radim ŠTURMApojišťovací kancelář
Staré pošty 2176
738 02 Frýdek - Místek

sturma@sturma.cz
+420 558 645 966