Vždy ve Vašem zájmu.

Přihlášení na extranet pro klienty naší společnosti.

Přihlášení klienta
nebo zavřít

Jiřina Nepalová pošesté mezi nejvlivnějšími ženami ČR

Jiřina Nepalová, ředitelka a zakladatelka společnosti RENOMIA, byla již pošesté vyhlášena jednou z nejvlivnějších žen v České republice.

V tomto žebříčku, který vyhlašuje česká verze časopisu Forbes, se letos poprvé umístilo 100 žen. Jiřina Nepalová letos obsadila sedmnácté místo a v žebříčku se na významných pozicích umisťuje od prvního ročníku v roce 2012.


Časopis Forbes každoročně rozhoduje o tom, kdo se z celkového počtu 300 nejvlivnějších žen dostane do žebříčku. A to na základě precizní metodiky amerického Forbesu, která sleduje ukazatele, jako jsou obrat, zisk, klientela, zaměstnanci, zahraničí expanze, nové akvizice a další. S výběrem žen z nejrůznějších oborů a profesí (podnikatelky, manažerky, ženy ve veřejné sféře, finančnictví, neziskovém sektoru, sportu či justici) pomáhají také odborníci a znalci jednotlivých odvětví.

Paní ředitelka Nepalová v aktuálním vydání časopisu odpověděla i v anketě s ostatními laureátkami na téma nejcennější rady, kterou kdy dostala během podnikání a co by poradila začínajícím podnikatelům. Odpovědí je její oblíbené motto: „Když chcete něčeho dosáhnout, mějte oči dokořán, soustřeďte se a ujišťujte se, že opravdu víte, co chcete. Do terče se nikdo netrefil se zavřenýma očima.“

 

Jsme součástí RENOMIA Group

  • Největší pojišťovací makléř ve střední a východní Evropě
  • Mezinárodní tým zkušených odborníků
  • Nejvýhodnější ceny a podmínky

Kde působíme

Kontakt

Radim ŠTURMApojišťovací kancelář
Staré pošty 2176
738 02 Frýdek - Místek

sturma@sturma.cz
+420 558 645 966