Vždy ve Vašem zájmu.

Přihlášení na extranet pro klienty naší společnosti.

Přihlášení klienta
nebo zavřít

JIŘINA NEPALOVÁ ZNOVU ZVOLENA PŘEDSEDKYNÍ PREZÍDIA AČPM. RENOMIA GROUP MÁ SILNÉ ZASTOUPENÍ VE VŠECH ORGÁNECH ASOCIACE. GRATULUJEME!

Jiřina Nepalová, zakladatelka a ředitelka RENOMIA, byla znovu zvolena předsedkyní prezídia Asociace českých pojišťovacích makléřů (AČPM). Tohoto úspěchu na půdě hlavní české profesní organizace si velmi vážíme.
Vnímáme jej jako potvrzení dlouholetých zkušeností Jiřiny Nepalové a znalosti oboru, jejího aktivního působení v čele asociace i významné pozice RENOMIA na českém trhu. Jiřina Nepalová byla zvolena předsedkyní již potřetí, volební období je dvouleté. Důvěru významného profesního publika získala také řada dalších našich kolegů z RENOMIA GROUP, například Milan Dočkal a Jiří Bureš se stali členy Prezídia. Ve volbě do Etické komise AČPM získal nejvíce hlasů Jiří Nepala a do revizní komise byli v letošních volbách zvoleni dva členové z RENOMIA NETWORK spolu se zástupcem společnosti C.E.B. Asociace letos slaví 25 let od svého založení.

 Co bylo v minulosti největší překážkou a co naopak hybnou silou AČPM?

Pro rozvoj AČPM je důležité setkávání se na společné půdě, výměna názorů, sdílení zkušeností, a tím vytváření a rozvíjení platformy pro kultivaci profese pojišťovacího makléře. AČPM musí hájit zájmy svých členů, společně přispívat k dobrému jménu pojišťovnictví, a to je stálá a silná výzva,“ uvedla Jiřina Nepalová pro média.   

 Ze své pozice předsedkyně AČPM bude Jiřina Nepalová i nadále aktivně rozvíjet vztahy s BIPAR, Evropskou federací pojišťovacích zprostředkovatelů a dalšími subjekty, které přímo i nepřímo ovlivňují vývoj a regulaci pojišťovacího trhu.

KOMPLETNÍ VÝSLEDKY VOLEB AČPM

Prezídium: Předsedkyně: Nepalová Jiřina, místopředsedové: Hradilová Jitka, Štok Jan

Další členové: Bureš Jiří (JB Group), Truxa Michal (Respect), Fremr Michal (Broker Team), Dočkal Milan (Adores – Centrum pojištění)                   

Etická komise: Nepala Jiří (Renomia), Roškot Milan (Limmit), Portešová Veronika (Euvin), Skalický Petr (Adam finance), Kejvalová Hedvika (Marsh), Lorencová Marie (Respect)

Revizní komise: Vondra Marek (C.E.B.), Ekel Zdeněk (EZ Invest), Hubálek Adolf (Seintillo)

Jsme součástí RENOMIA Group

  • Největší pojišťovací makléř ve střední a východní Evropě
  • Mezinárodní tým zkušených odborníků
  • Nejvýhodnější ceny a podmínky

Kde působíme

Kontakt

Radim ŠTURMApojišťovací kancelář
Staré pošty 2176
738 02 Frýdek - Místek

sturma@sturma.cz
+420 558 645 966