Vždy ve Vašem zájmu.

Přihlášení na extranet pro klienty naší společnosti.

Přihlášení klienta
nebo zavřít

O úspěších RENOMIA v listopadovém vydání časopisu Forbes

Praha, 1. listopadu 2018 - Jiřina Nepalová, ředitelka a zakladatelka společnosti RENOMIA, byla již posedmé vyhlášena jednou z nejvlivnějších žen v České republice.

V tomto žebříčku, který vyhlašuje česká verze časopisu Forbes, se letos poprvé umístilo 111 žen. Jiřina Nepalová letos obsadila 28. místo a v žebříčku se na významných pozicích umisťuje již od prvního ročníku soutěže, který se konal v roce 2012. 

Časopis Forbes přitom každoročně rozhoduje o tom, kdo se z celkového počtu 350 nejvlivnějších žen z nejrůznějších oborů a profesí dostane do žebříčku. A to na základě precizní metodiky amerického Forbesu, která sleduje ukazatele, jako jsou obrat, zisk, klientela, zaměstnanci, zahraničí expanze, nové akvizice a další.

"Mám velikou radost nejen z toho, že letos slavíme krásných 25 let od založení naší společnosti, ale že se RENOMIA stabilně umisťuje v řadě úspěšných soutěžích jako je i tento žebříček nejvlivnějších žen Česka. To vše je možné jen díky všem zaměstnancům společnosti a jejich skvělé péči o klienty. Tímto bych jim chtěla poděkovat," říká k letošnímu žebříčku Jiřina Nepalová, ředitelka společnosti RENOMIA.


V listopadovém vydání časopisu Forbes, najdete také zajímavý článek o založení českého zastoupení celosvětové sítě rodinných firem Family Business Network (FBN), jejímž spoluzakladatelem je Pavel Nepala, Managing Partner společnosti RENOMIA.

České rodinné firmy se rozhodly, že si chtějí vzájemně pomáhat sdílením svých zkušeností, a to bez externích poradců či postranního byznysu.

„Chceme kultivovat podnikatelské prostředí, bavíme se o vracení úspěchu do regionu, o společenské odpovědnosti,“ popisuje některé z priorit sdružení Pavel Nepala.

Platforma FBN se sídlem ve Švýcarsku sdružuje 3200 rodin v 60 zemích světa a celé sdružení je financováno svými členy. Kromě společnosti RENOMIA patří mezi další zakladatele například společnosti SIKO koupelny, HOPI, Crocodile, Kofola, NWT, Steelcom či Trigema.

Jsme součástí RENOMIA Group

  • Největší pojišťovací makléř ve střední a východní Evropě
  • Mezinárodní tým zkušených odborníků
  • Nejvýhodnější ceny a podmínky

Kde působíme

Kontakt

Radim ŠTURMApojišťovací kancelář
Staré pošty 2176
738 02 Frýdek - Místek

sturma@sturma.cz
+420 558 645 966